דלתות בקו אפס- מדוע כדאי לבחור בהן עבור הבית

25 באוגוסט 2019

הטרנד החדש של עולם העיצוב הוא עיצוב בקו מינימליסטי, נקי ואסתטי. במסגרת טרנד עיצוב זה, משתמשים בפחות חיבורים בולטים ומודגשים וביותר היטמעות של פריטים שונים בבית ושל הרמוניה. גם בתחום דלתות פנים לבית, ניתן לראות את השינוי העיצובי המדובר. בעוד בעבר הדלתות הבלעדיות אשר היוו את דלתות הפנים לבית היו דלתות רגילות בעלות פתיחת כנף הדלת כלפי חוץ או כלפי פנים, הרי שכיום ניתן למצוא דלתות פנים אשר נטמעות בקיר כגון: דלתות לתוך כיס או דלתות בקו קיר, אשר מהוות דלתות עם מינימום של קטיעות וחיבורים. באמצעות מוצרי פרזול מיוחדים ומשוכללים עבור דלתות מסוג זה, הדלת משתלבת עם הקירות הפנימיים של הבית ויצרו מראה הרמוני מושלם.

דלתות נסתרות- במה מדובר

דלתות נסתרות או דלתות בקו אפס, הן דלתות ללא פנל או משקוף גלוי. בעוד שבעבר דלתות הזזה רגילות היוו את הדלתות המתקדמות ביותר כדלתות פנים לבית, הרי שכיום דלתות בקו אפס נתפסות כאחד מהפתרונות המתקדמים ביותר בתכנון ובעיצוב הבית. על אף העובדה שמדובר בדלתות נסתרות, הרי שהן מסייעות לכל חלל להיראות הכי טוב שאפשר. כמובן שכאשר בוחרים בדלת לתוך כיס או בדלת בקו קיר, כדאי מאוד לבחור חיפויי קיר תואם מבחינת העיצוב שלו לסגנון ועיצוב הדלת, על מנת שהדלת תשתלב ותיטמע בקיר באופן הרמוני ומיוחד. כמו כן, דלת מעין זו מעניקה מראה גדול ורחב יותר לכל חלל. את חיפויי הקיר והדלתות מסוג זה, ניתן להשיג במבחר מרשים של חומרים ושילובים כגון: שיש, זמש, בדים יוקרתיים, מתכות, עורות, טקסטורת תלת ממד ועוד.

מוצרי פרזול לדלתות בקו קיר

על מנת שדלתות לתוך כיס או דלתות בקו קיר יממשו את הייעוד והמטרה שלהן בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד לבחור את מוצרי הפרזול המתאימים לכל דלת. כאמור, דלתות בקו קיר יכילו בהן משקוף נסתר וכן, גלגלי סיליקון אשר יאפשרו סגירה ופתיחה נוחות של הדלת. לא פעם, דלתות מעין אלה יכילו גם ידיות, אשר ניתן לבחור אותן מבין מגוון הידיות המיוחדות המוצעות לצורך דלתות אלה. אין ספק שמוצרי הפרזול עבור הדלתות הללו, הם אלה שהופכים את הדלתות לייחודיות ואיכותיות הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינה דקורטיבית. לכן, בטרם תבחרו דלתות בקו קיר כדלתות פנים בביתכם, חשוב שתבחרו את החברה הטובה ביותר בתחום דלתות מעין אלה, אשר בין היתר מקפידה על איכות מוצרי הפרזול בדלתות הללו.

דלתות בקו קיר מהוות כיום את הדלתות האידאליות כדלתות פנים לבית, המתיימר להיות בעל עיצוב נקי, אסתטי ומינימליסטי. השילוב של דלתות פנים בקו קיר יחד עם חיפויי קיר תואם, זהו דבר אשר הופך כל חלל לחלל מיוחד, רחב יותר, מעוצב יותר ונעים יותר לשהייה בבית.

דילוג לתוכן