דלתות לתוך כיס- הפתרון המושלם לחלל קטן

3 בדצמבר 2019

אחת הדלתות המוכרות ביותר היא דלת כנף רגילה. בעבר, דלת הכנף הרגילה הייתה הדלת היחידה שהיה ניתן למצוא הן כאשר היה צורך בדלתות פנים והן כאשר היה צורך בדלתות חוץ. על אף שגם כיום דלתות כנף הן פופולאריות מאוד, הרי שלא פעם, דלת כנף תופסת מקום רב בחללים קטנים ולכן, לא מעט מחפשים את הפתרון האולטימטיבי לדלת דקורטיבית ואיכותית, שתתפוס מינימום מקום בחלל. ניתן למצוא כיום דלתות הזזה רגילות שגם הן מותקנות על גבי הקיר ולכן עדיין תופסות מקום או דלתות הזזה לתוך כיס, אשר מהוות את הפתרון המושלם לתפיסת חלל מינימלי בשל העובדה שהן נעלמות בתוך הכיס ומותירות את הפתח ואת הקירות שלצד הקיר פנויים.

היתרונות בדלתות הזזה לכיס

לדלתות הזזה לכיס יש מגוון רחב של יתרונות:

  1. חיסכון במקום- לא מעט אנשים מחפשים פתרון עבור חללים קטנים. פתיחת פתח בחלל קטן ושימוש בדלת לתוך כיס בחלל זה, זהו דבר אשר לא מבזבז מקום מיותר על הקיר ובהתאם לכך, ניתן לשלב בקיר הפנוי מקום תלייה כלשהו, הצבת רהיטים סמוך אליו ועוד.
  2. פתיחה שקטה- לדלת כנף רגילה יש צירים ולדלתות הזזה רגילות יש מסילות. אותם צירים או מסילות עלולים לחרוק ולהשמיע רעש בעת פתיחה או סגירה של הדלת. דלתות הזזה לכיס הן דלתות שקטות הן כאשר פותחים אותן והן כאשר סוגרים אותן.
  3. פתח נקי- דלתות הזזה לכיס מותקנות ללא מסילה תחתונה אשר מפריעה למעבר בדרך כלל וצוברת בה לכלוך. כמו כן, כאשר הדלת נפתחת לתוך הקיר, נותר פתח נקי לחלוטין וכך ניתן לחלק חללים גדולים יותר לסדרה של חללים קטנים שניתן להפריד או לחבר בינהם על ידי פתיחה או סגירה של דלת זו
  4. גודל הפתח- ניתן למצוא כיום דלתות הזזה לכיס המגיעות במגוון רחב של גדלים. כלומר, כל אדם יכול להתאים לחלל באופן ספציפי ומותאם אישית את הדלת המתאימה בהתאם לגודל הפתח.
  5. עיצבו ואסתטיקה- דלת לתוך כיס יוצרת מראה נקי, אסתטי ואחיד בכל חלל בו היא מצויה. ניתן לבצע חיפויי קיר באופן התואם לעיצוב הדלת, על מנת שהדלת תשתלב בקיר באופן הרמוני ותעניק לחלל מראה אחיד.

כיצד מתקינים דלתות לתוך כיס

בכדי להתקין דלתות לתוך כיס יש צורך להשאיר פתח בנייה כפול הן עבור הכיס והן עבור הפתח עצמו. הכיס מהווה חלק ממוצרי פרזול הרלוונטיים לדלתות מעין אלה והוא יורכב מאלומיניום לרוב. כמו כן, ישנם מוצרי פרזול נוספים שיש לבחור עבור דלתות מעין אלה בקפידה, על מנת שהם יסייעו לדלת לממש את מטרותיה בצורה היעילה והטובה ביותר שיכולה להיות. על אף שההתקנה של דלתות מעין אלה מורכבת יותר, הרי שמדובר בדלת שבהחלט שווה את זה.

דילוג לתוכן