החלפת דלתות במטבח- כיצד זה קשור לפרזול מטבחים

3 בנובמבר 2019

לא מעט אנשים מעוניינים לשדרג או לשפץ את המטבח הקיים שלהם. אחת הדרכים לשדרג את המראה של מטבח קיים הוא להחליף את הדלתות של ארונות המטבח. מכיוון שלדלתות המטבח יש אפשרות לשנות את מראה המטבח באופן מהותי וכן, לסייע ליצור מקומות אחסון במטבח, חשוב מאוד לבחור אותן בקפידה כאשר מחליטים להחליף את דלתות המטבח הקיימות בדלתות חדשות. הרצון לשדרג את המטבח עולה בתהליך מעבר לדירה חדשה או כאשר אנו מרגישים שהמטבח הקיים שלנו לא עונה על ציפיותינו מבחינה ויזואלית וטכנית. במקרה שכזה, אחד הדברים הבסיסיים שיש לעשות הוא לבחור דלתות חדשות לארונות המטבח.

כיצד בוחרים דלתות חדשות לארונות

כאשר מדובר על החלפת דלתות לארונות קיימים, הרי שמעבר לבחירת הדלתות לארונות עצמן, יש צורך לבחור צירים חדשים ומוצרי פרזול חדשים ומתקדמים יותר מתחום פרזול למטבחים, אשר יאפשרו לארונות שלכם להיות יעילים יותר, איכותיים יותר ועוד. בטרם תחלו בתהליך החלפת הדלתות לארונות המטבח, עליכם לשאול את עצמכם: האם אתם מעדיפים לשנות את חזית הארון בלבד, או שמא אתם מעוניינים לסדר מחדש את אופן חלוקת הארונות? מכיוון שמרבית האנשים אשר מחליטים לשדרג את מראה המטבח שלכם בין היתר על ידי החלפת דלתות לארונות המטבח, אינם חפצים רק בשינוי ויזואלי כי אם בשינוי פונקציונאלי בנוסף לכך, חשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הנכונים לתכנון הארונות מחדש, לייעוץ אודות מוצרי פרזול למטבחים כגון: צירים ומסילות, אשר יכולים לשדרג לחלוטין את המטבח שלכם ועוד.

בדיקת הפונקציונאליות של המטבח

כאשר מעוניינים לשדרג את המטבח, חשוב מאוד שלא לשים דגש רק על הפן הוויזואלי הנוגע למטבח. המטבח משמש כמרחב עבודה והתפעול של כל מה שהוא מכיל צריך להיות קל ונוח.  מלבד זאת, יש ליצור מקומות אחסון רבים ואיכותיים במטבח, תוך ניצול חללך מינימלי. לכן, כדאי לבחון בתהליך עיצוב המטבח שלכם את הפונקציונליות של המטבח ואת הנוחות שלכם בשטף עבודה במטבח. כמו כן, יש לבחון את כמות מקומות האחסון שלכם במטבח ועוד. לאחר שתבחנו את הפונקציונאליות הקיימת ובהתאם לכך, תבחרו את הפונקציונאליות העתידית שאתם חפצים שתהיה במטבח שלכם, זה הזמן שלכם לבחון כיצד אתם מורידים למישור המעשי את הרצונות והצרכים שלכם. אנשי מקצוע אשר מכירים את עולם מוצרי פרזול למטבחים ידעו כיצד לסייע לכם לבחור את מוצרי הפרזול המתאימים למטבח שלכם, הן לצורך מימוש המטרות הדקורטיביות שלכם והן עבור מימוש המטרות הפונקציונאליות שלכם במטבח.

אם החלטתם להחליף ארונות או מגירות במטבח שלכם, או להוסיף על אלה הקיימים, חשוב מאוד שתבחרו במגירות או ארונות של מותגים כגון: מגירות גראס למטבח, אשר מהוות את המגירות האיכותיות והמתקדמות ביותר טכנולוגית עבור כל מטבח. כמו כן, גם בתחום הארונות כדאי לבחור מוצרי פרזול לארונות של מותגים מוכרים ובעלי מוניטין.

דילוג לתוכן