חדש: מבחר מתקנים ואביזרים לאחסון וארגון פנים לארונות בגדים

17 ביוני 2017

חברת ח.ג.סחר, החברה המומחית בתחום הפרזול וחומרי הגלם לריהוט ולבניין, מרחיבה את קולקציית האבזור לארונות ומביאה לארץ את סדרת הפתרונות החדשים לארונות בגדים. כיום, אחת מהבעיות המוכרות יותר בכל בית הינו מציאת מקום אחסון מספק לתכולה הקיימת, בעיקר כשמדובר בארגון וסידור ארונות, פריטי לבוש, פריטי אופנה ועוד. הרעיון המרכזי העומד מאחורי המוצרים בקולקציה החדשה של חברת ח.ג.סחר הינו מתן פתרון לאחסון וסידור ארונות ואביזרים שונים.

 

בין מוצרי החברה השונים ניתן למצוא פתרונות לאחסון וארגון בתוך ארונות קיימים כגון קופסאות אחסון, סלים, מתקנים למכנסיים, נעליים, עניבות ועוד. הייחוד של מוצרי החברה מתבטא בעיצוב מדהים, הרכבה קלה לתוך ארון קיים ומערכת מסילות עם בלימה שקטה המאפשרת שליפה מהירה ונוחה מהארון. מוצרי החברה עשויים מחומרים איכותיים ועמידים כגון עץ, בד ומתכות ומגיעים בצבע לבן או מוקה.

 

 

מוצר נוסף שהחברה מציגה הינו מראה נשלפת ומסתובבת – מדובר במוצר ייחודי פרקטי ופשוט אשר מאפשר אחסון של מראה ושימוש בה רק כאשר יש צורך ע”י שליפה החוצה על המסילה המיוחדת שלה בעלת זווית של 90 מעלות אשר מאפשרת אחסון וניצול מרבי של שטח הארון. המראה מגיעה עם מגשיות מחוברות על בסיס של מסילות עם בלימה שקטה ובצבע מוקה או לבן.

 


 

 

מערכת לדלתות הזזהמשטחי עבודה דילוג לתוכן