סדרת הדגל החדשה מבית GRASS אוסטריה

25 במרץ 2017

ח.ג סחר שמחה להציג את מערכת מגירות ויאונרו מבית חברת Grass האוסטרית, זוכת פרס העיצוב היוקרתי “RED DOT”. חברת Grass הינה מהיצרניות הותיקות בעולם בתחום הפרזול ואביזרי המטבח ונחשבת לפורצת דרך בתחום המגירות למטבח.

ייחודן של מגירות ויאונרו נראה לעין כבר ממבט ראשון. מדובר במערכת מגירות המעוצבת בסגנון קוביסטי – מינימליסטי, נקי ואלגנטי. דפנות המגירה העשויות אלומיניום או מתכת הינן בעובי 13 מ”מ בלבד, עובדה המהווה יתרון משמעותי, הן פונקציונלית והן אסתטית. את דפנות האלומיניום ניתן להזמין בצבע אנודייז טבעי ואת דפנות המתכת בצבעים לבן אפור כסוף וגרפיט.

 

 

מבחינה טכנולוגית מגירות ויאונרו מובילות בחזית עם מסילות סמויות מסדרת “דיינה פרו” מה שמבטיח יכולות ביצוע גבוהות (כולל טריקה שקטה וכוונון תלת מימדי ע”י מנגנון אינטגרלי הנמצא בדפנות) ועמידות ב-100,000 פתיחות. יכולת המעמס של המגירות נעה בין 40-70 ק”ג והודות לדפנות הדקיקות מתקבל שטח אחסון נדיב ביותר. ייחודן של מגרות הסדרה נעוץ בכך, שהעיצוב שלהן עדין, נקי, מינימליסטי ונטול חיבורי בורג, שבמקומם החיבורים הם בלחיצה (“קליק”).

 

 

המגרות מוצעות בשלושה גבהים – 89, 121 ו-185 מ”מ – וכל גובה מוצע בשתי גרסאות – כמגירה רגילה (חיצונית) וכמגירה פנימית. המגירה הפנימית מסופקת עם פרופיל של לוח מאלומיניום בגוון תואם לגוון המגרה החיצונית, ממנו חותכים את החזית. אורך (עומק) המגירות נע מ-270 עד 650 מ”מ.

ניתן לשלב בדגמים אלה את מערכת המסילות הנסתרת DYNAPRO לשליפה מלאה מסונכרנת עם כושר נשיאה של 40 או 70 ק”ג או לחילופין ניתן לשלב במגרות את מערכת המסילות לשליפה מלאה TIPMATIC, המתאימה לשימוש ללא ידיות הודות לאלמנט המשולב בסרגל המסילה לצורך הפעלה מרכזית.

האסתטיקה יוצאת הדופן של ויאונרו והשימוש בחומרים איכותיים, יציבים ועמידים לאורך זמן מאפשרים ליהנות ממערכת זו הן במטבח והן בסלון ולמעשה בכל חדר אחר בבית. בזכות יופיין העיצובי, הן מתאימות לשילוב גם במטבחים וגם בשאר הארונות ומערכות הקיר בבית. ראוי לציין שסדרת המגרות VIONARO, אשר נחשבת לצעירה-יחסית, זוכה להצלחה רבה באירופה ובמפעלי מטבחים רבים המשלבים אותה בארונותיהם, הן בזכות העיצוב העשיר והמיוחד שלהן והן בשל פשטות הרכבתן, כוונונן והשימושיות הרבה שהם מעניקים ללקוח.

 

 

למידע נוסף, “ח.ג. סחר בינלאומי בע”מ”, טל’ 03-5136100, שלוחה 0, עינת.

דילוג לתוכן