פתרונות מגוונים לסגירת מפתחים

25 במרץ 2017

 

בתחום העיצוב והאדריכלות נושא המפתחים הינו אחד הנושאים החשובים ביותר. מצד אחד יש צורך בפתרון פונקציונלי, נוח ומתאים, ומצד שני רצוי לשמור מבחינת הרמה העיצובית את הקווים הנקיים והחיבורים השווים. יש לדעת לתת פתרונות לסגירה בקו אחד, ללא מסילה תחתונה שלא תפריע במעבר, אקוסטיקה וכו’. לקוחות כיום יותר בררניים ולא מתפשרים על פתרונות מוכרים ומגושמים ומעוניינים במציאת פתרון יצירתי ודקורטיבי לשימוש.

חברת ח.ג.סחר אשר מתמחה בייבוא מוצרי פרזול וחומרי גלם לתעשיית העץ מהחברות המובילות בעולם, נותנת מענה בתחום זה ומייבאת מגוון רחב של פתרונות. אחד מהספקים המוצלחים והמובילים ביותר בתחום הינה חברת HAWA  אשר הוקמה בשווייץ בשנת 1965. החברה שמה לה למטרה והפכה למקצוע של ממש את נושא פיתוח מערכות ההזזה, מערכות מתקפלות ומערכות פיווט ביחד עם פיתוח אפליקציות מיוחדות למגוון לקוחות. כך החברה צמחה והפכה להיות שם בינלאומי. החברה מחויבת לאיכות שוויצרית לא מתפשרת, למרות העובדה כי כיום היא מייצאת מעל ל-80% מהתפוקה שלה.

HAWA פיתחה ורשמה למעלה מ-75 פטנטים ברחבי העולם ושמה דגש מהותי על פיתוח מוצרים איכותיים, מקוריים, יעילים ומבוססי הטכנולוגיה המתקדמת ביותר .בנוסף החברה עומדת בתקן ISO 9001:2008 .

 

אחת מהסדרות של החברה ששמה JUNIOR מתייחסת לפתרונות מגוונים בתחום ההזזה כאשר ניתן להתאים את המערכת על פי משקל הדלת ואפשרויות שונות של חיבור לגלגל העליון. המערכות מתאימות לדלתות החל ממשקל 40 ק”ג ועד 500 ק”ג, ללא צורך במסילה תחתונה ועם אפשרות של בלימה שקט או חיבור למנוע חשמלי, בחלק מהמערכות. תנועת הדלתות הינה קלה ושקטה.

 

מערכת נוספת שהחברה מציעה הינה מערכת הזזה טלסקופית – מערכת פרזול לדלתות נגררות  שיכולה להיות גם דו כיוונית ומתאימה ל- 2-3 כנפיים במשקל עד 80 ק”ג (כל אחת) או 4 כנפיים במשקל עד 40 ק”ג (כל אחת). המערכת מחוזקת ברצועת שיניים מפיברגלס שמבטיחה רמת מתח אופטימלית ומונעת התרחבות יתרה.

 

עוד מערכת שהחברה מציעה הינה מערכת Symmetric-80/Z שהיא מערכת פרזול ל-2 דלתות הזזה במשקל עד 80 ק”ג. המערכת מאפשרת פתיחת 2 הדלתות באופן סימולטני, לשני הצדדים בו זמנית, באופן מכני ללא צורך בחיבור חשמלי. גם במקרה הזה המערכת מחוזקת ברצועת שיניים מפיברגלס שמבטיחה רמת מתח אופטימלית ומונעת התרחבות יתרה.

 

 

 

 

מערכת VARIOFOLD-80/H הינה מערכת מסילות ופרזול למחיצות עץ ישרות עם קיפול גמיש במשקל של עד 80 ק”ג. המערכת מורכבת על ציר פיווט אשר מאבטחת את הפנל הראשון בסט והאחרים מסודרים באופן אלגנטי, בעזרת צירים מנירוסטה אשר מקרבים בין הפנלים באופן מקסימלי וממזערים את השטח הנותר. המערכת נוחה ופשוטה להרכבה. נסיעת המחיצות על גבי המסילה הינה חלקה, קלה ושקטה. המערכת מתאימה גם לשמאליים וגם לימניים, וכן ניתן לבחור את כיוון גלישת המחיצות (פנימה/החוצה.(
המערכת מתאימה במיוחד לשימושים כגון חלוקת חללים בשימוש ביתי וגם מסחרי (כגון חנויות, אולמות אירועים, מרכזי קניות, בנקים, מכוני כושר, בנקים ועוד.(

 

 

CENTERFOLD-80/H הינה מערכת נוספת ממשפחת ההרמוניקות שמאפשרת לבנות מחיצה ללא צורך במסילה תחתונה. המערכת מתאימה לפנלים כבדים (עד 80 ק”ג לכל אחד) ללא הגבלה בכמות הכנפיים. תכנון הרכבת המערכת וההרכבה בפועל פשוטים ביותר. הלוחות מחוברים באמצעות צירים מיוחדים שמסייעים לצמצום המרווח ביניהם בעת הקיפול.  תנועת הלוחות הינה שקטה וחלקה, המערכת מתאימה לשמאליים ולימניים כאחד.

 

מערכת נוספת וייחודית של החברה היא מערכת ה-. APERTO-60/H  מערכת זו מתאימה למחיצות במשקל עד 60 ק”ג לכנף. המערכת מציעה פתרון עיצובי וארכיטקטוני מושלם מבחינת מקום – במצב פרוס נוצרת מחיצה המפרידה בין החללים הרצויים בקו ישר ללא מרווחים בין הכנפיים וכאשר איסוף הכנפיים מתבצע מאחורי נישה מיוחדת או דלת פיווט, שהיא חלק מהמערכת. המערכת פשוטה להרכבה ואפשר להתקין אותה גם ללא מסילה תחתונה. המערכת מתאימה לשימוש עם או בלי מסילה תחתונה. ניתן לאחסן עד 9 פנלים באזור האיסוף, וניתן לאסוף את הכנפיים בזווית של 90 מעלות או במקביל לכיוון הנסיעה. במידת הצורך ניתן לשדרג את המערכת כך שתתאים למשקל של 150 ק”ג לכל כנף.

הנכם מוזמנים להגיע לתצוגה של חברת ח.ג.סחר בבניין פנורמה, דרך בן צבי 84 ת”א, אולם 139, ולהתרשם מקרוב!

מגירות ויאונרומכונות גראס דילוג לתוכן