מהו פרזול?

6 בפברואר 2018

פרזול הוא התוספת שהופכת כל ערימת עצים לרהיט. אם אתם רוצים ארון בגדים למשל, בלי הפרזול לא יהיה איך להרכיב אותו או להשתמש בו. המושג פרזול מאגד תחתיו את חיבורי המתכת בין החלקים השונים ברהיט, כמו גם את מנגנוני התנועה שלו כמו דלת הזזה או מגירה. בנוסף, הפרזול הוא גם הידיות וכל מה שהופך ארון, מדף, מגירה ועוד למה שהם. אפשר להקביל את זה לשלד האנושי, בלי מפרקים וסחוסים הוא לא היה זז ונע, הוא לא היה מחזיק את הגוף שלנו ולא היינו יכולים להשתמש בו.

אם אתם קונים רהיטים חדשים חשוב מאוד שתשימו לב לפרזול שלהם. הפרזול צריך להיות עשוי מחומרים איכותיים, מורכב על הרהיט בצורה מקצועית ומספק את המנגנונים המתקדמים והנוחים ביותר עבור הרהיט שלכם.

פרזול: איכות היא שם המשחק

פרזול איכותי מונע תקלות ובלאי מהיר של צירים או מסילות, התבלות של חומרי הידיות ובעיות נוספות שקשורות להתיישנות. בנוסף, המנגנונים המתקדמים שקיימים היום בשוק מבטיחים שהדלתות והמגירות ינועו בצורה חלקה ומבלי להיתקע. הצירים של הארון או המסילות של המגירה חייבים להיות מפרזול איכותי, כזה שקל לתקן או להחליף במידת הצורך, משום שהוא מתאים לרהיט בצורה מושלמת.

אנחנו בח.ג. סחר מוכרים מוצרי פרזול בתל אביב ולוקחים הזמנות מכל הארץ. עובדים עם אדריכלים, מעצבי פנים, נגרים ויצרנים ומעניקים להם פתרונות פרזול ואחסון לחדרי הבית. פרזול למטבחים, פרזול לרהיטים ופרזול לבניה. בח.ג.סחר אנחנו דואגים שהמוצרים שלנו לא רק יראו טוב, אלא גם יהיו נוחים למשתמש ויעמדו בסטנדרטים גבוהים של בטיחות ושימוש בעל משך חיים ארוך. אם אתם מעוניינים לראות דוגמאות נוספות של פרזול תל אביב פנו אלינו.