מוצרי פרזול בדלתות בקו קיר

3 באוקטובר 2019

כאשר מדובר בדלתות פנים לבית, חשוב מאוד לבחור בדלתות אשר ימלאו את מטרתן בצורה הטובה ביותר הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינה עיצובית. כיום אחד מסוגי הדלתות הפופולארי ביותר כדלתות פנים לבית או הוא: דלתות בו קיר. מדובר בדלתות בעלות ערך עיצובי ופונקציונאלי, אשר בהחלט כדאי לבחור בהן על פני דלתות פנים רגילות ושגרתיות. ניתן למצוא כיום דלתות פנים ודלתות כניסה המיוצרות ממגוון חומרי גלם כגון: זכוכית, אלומיניום, עץ מלא, סיבי עץ דחוס ועוד. ניתן לחלק את הדלתות המוצעות כיום ל4 סוגי דלתות: דלתות הזזה לתוך כיס, דלתות משקוף, דלתות כנף כפולה ודלתות בקו קיר.

דלתות בקו קיר- במה מדובר

דלתות בקו קיר ידועות גם כדלתות נסתרות. הן מהוות חלק מקטגוריית דלתות הזזה, אך מכילות בהן מגוון יתרונות שלא תמיד ניתן למצוא בדלתות הזזה רגילות או בדלתות לתוך כיס. דלתות בקו הן דלתות נסתרות בשל העובדה שהן מותקנות במפתח ללא משקוף וצירים אשר נראים לעין. דלת בקו מיושרת לקיר המפתח בו היא מותקנת ואביזרי הפרזול המופיעים על הדלת עצמה, הם למעשה אלה אשר מאפשרים להבין שמדובר בדלת. כיום ניתן למצוא סוגים שונים של דלתות בקו אשר לכל סוג דלת יש את יתרונותיה. חשוב להתאים את סוג הדלת לצרכים, למקום שבו היא עתידה להיות ועוד.

סוגים של דלתות בקו קיר

ניתן למצוא כיום דלתות בקו אפס, המיוצרות ממגוון רחב של חומרי גלם כגון: עץ ואלומיניום. לכן, בין סוגי דלתות בקו קיר ניתן למצוא דלתות בקו קיר העשויות מעץ מלא, דלתות בקו קיר בצבע אפוקסי ועוד. לרוב, משקופי הדלת וצירי הדלת של דלתות מעין אלה יהיו עשויים מאלומיניום, מכיוון שמדובר בחומר עמיד בפני קורוזיה וסימני שחיקה לאורך שנים רבות. לצד דלתות פנים בקו קיר, ניתן למצוא גם דלתות כניסה בקו, בהתקנה שטוחה. מדובר על דלתות מרשימות ביופיין אשר בכוחן לעצב כל חלל ומפתחי כניסה גדולים במיוחד באופן האידאלי. במרבית המקרים, התקנת דלתות בקו חוץ יתבצע לאחר הוספת חיפוי דקורטיבי על גבי דלת הכניסה, משני הצדדים שבהם הדלת מותקנת. המטרה היא למזג את הדלת בקיר בצורה הטובה ביותר. חשוב מאוד לזכור שמוצרי הפרזול עבור ארונות בקו הם חשובים מאוד. לכן, חשוב מאוד לשים דגש גם על בחירת הצירים לדלתות, הידיות וכל מוצר פרזול אחר הרלוונטי לדלתות מעין אלה, על מנת שהן אכן יממשו את יעודן בצורה הטובה ביותר.

כיצד בוחרים דלתות בקו קיר?

דלתות כניסה או דלתות פנים בקו קיר, הן דלתות אשר מעוצבות בהתאמה אישית לכל לקוח אשר בוחר בהן. כל לקוח בוחר את סגנון העיצוב הרלוונטי לו, וכן, כל לקוח יבחר את הדלת בהתאם לגודל המפתח והקיר שבו מותקנת הדלת. חשוב מאוד לבחור את המומחים בתחום דלתות מעין אלה, על מנת שהדלת תותקן בצורה הטובה ביותר במקום הרלוונטי לה ותענה על מטרותיה הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינה דקורטיבית.

דילוג לתוכן