מוצרי פרזול למטבח

30 בינואר 2020

פרזול למטבח, דלתות הזזה וצירים

כאשר מדובר על עיצוב מטבחים, חלק מהותי בתהליך עיצוב המטבח הוא בחירת מוצרי הפרזול למטבח. פרזול למטבח מהווה את הבסיס של כל מטבח. מוצרי פרזול למטבח שתבחרו עבור המטבח שלכם יקבעו האם המטבח יהיה נוח לשימוש לאורך זמן. על אף שמדובר בדבר מהותי וחשוב מאוד בתהליך עיצוב מטבח.

הרי לא מעט אנשים שמעצבים את המטבח שלהם, אינם מודעים לחשיבות של מוצרי פרזול למטבח ובשל כך, מקדישים להם הרבה פחות מחשבה. בטרם אתם מתחילים בתהליך עיצוב מטבח חשוב מאוד שתדעו שבחירת מוצרי פרזול למטבח תשפיע באופן מהותי על ההתנהלות שלכם במטבח מדי יום ביומו.

מהו פרזול?

פרזול הוא מושג שכולל בו את כל מה שמאפשר לרהיטים להיפתח ולהסגר: צירים, מסילות, מגירות ועוד. בחירת מוצרי פרזול למטבחים מתבצעת כבר בתחילת תהליך ייצור המטבח. מוצרי הפרזול מהווים את השלד של המטבח ולכן, רק לאחר שבוחרים אותם, יש להתמקד בעיצוב של המטבח.

הנגר הוא זה שאחראי להתקין את הפרזול, אך חשוב מאוד שכל אדם יכיר את מוצרי הפרזול הקיימים כיום וידע כיצד לבחור את הטובים שבהם, על מנת שהם יסייעו לכל רהיט שבו הם מותקנים להחזיק מעמד לאורך זמן ולממש את תפקידו ומטרתו בצורה הטובה והנוחה ביותר.

איזה מוצרי פרזול ניתן למצוא כיום?

כיום ניתן למצוא מוצרי פרזול המיוצרים באירופה על ידי 3 יצרנים עיקריים: HETICHE ,BLUM ו-GRASS ומוצרי פרזול אשר מיוצרים בעיקר בסין, ללא מותג כלשהו. מוצרי הפרזול המיובאים מסין ימכרו תחת שמות המותגים של היבואנים. בטרם אתם מחליטים על סגנון עיצוב המטבח שלכם, חשוב שתחליטו על מוצרי פרזול שיהוו את הבסיס למטבח שלכם.

ההבדלים בין מוצרי הפרזול של החברות האירופאיות, אינם משמעותיים הן מבחינת האחראיות והן מבחינת המחיר על המוצרים. ההבדל המשמעותי בין החברות הללו כרוך בטכנולוגיה של מוצרי הפרזול אשר מאפשרת את יציבות המגירות שבמטבח, קלות הפתיחה של מגירות או ארונות, רכות הסגירה, מגוון הגבהים השונים המאפשרים ניצול שטחי אחסון בצורה חכמה וכמובן, העיצוב.

כיצד תבחרו מוצרי פרזול למטבח

מוצרי פרזול למטבח יקבעו את אופי הארונות והמגירות במטבח שלכם. כך לדוגמא: אם אתם חפצים בארונות הזזה במטבח שלכם, תדרשו לבחור במוצרי פרזול הרלוונטיים עבור ארונות מעין אלה. אחד מהדברים הדומיננטיים ביותר במטבח הוא המגירות. ניתן למצוא כיום בשוק מגוון רחב של מגירות משוכללות, אשר ניתן לפתוח בקלות ובנוחות וכן, לסגור באופן קל ובטריקה שקטה.

חשוב להתמקד במוצרי פרזול בצירים איכותיים מכיוון שהם אלה אשר מאפשרים לדלתות הארונות שמטבח להיפתח ולהסגר בקלות. מכיוון שהמגוון המוצע כיום בתחום מוצרי פרזול למטבח ובכלל הינו גדול, חשוב מאוד להתוודע אל איכות מוצרי הפרזול השונים עבור מטבחים ולהמלצות על מוצרי פרזול טובים למטבח ורק לאחר מכן לבחור את מוצרי הפרזול הרלוונטיים לתהליך עיצוב המטבח שלכם.

פרזול לדלתות הזזהפרזול למטבחים דילוג לתוכן