מערכת לדלתות הזזה

17 ביוני 2017

מערכות ה-PS40 וה-PS48, מערכת לדלתות הזזה לארון בקו ישר, מבית CINETTO איטליה, הגיעה לח.ג. סחר

ח.ג סחר שמחה להציג את מערכת ה-PS40, מערכת לדלתות הזזה לארון בקו ישר, מבית CINETTO איטליה. חברת CINETTO הינה יצרנית ותיקה ומוכרת בתחום הפרזול ונחשבת למובילה בתחום מערכת ההזזה לדלתות ארונות. החברה החלה את דרכה כבר בשנת 1948 ונוסדה על ידי מר רוברטו סינטו אשר הקים חברה באיטליה לייצור מוצרים עבור תעשיית העץ המקומית.

PS40 הינה מערכת ייחודית אשר מאפשרת הזזה של 2 או 3 דלתות בארון בקו ישר. הפתרון המתקדם אותו המערכת מציעה מאפשר לחסוך במקום על ידי צמצום פתיחת הדלת הקונבנציונלית באופן אלגנטי בו הדלתות מתיישרות אחת עם השנייה בעת פתיחתן. ניתן לכוונן את המערכת ולהשתמש בה לפתיחת שתיים עד שלוש דלתות.

 

ניתן להשתמש במערכת על גבי דלתות במשקל עד 60 ק”ג בשתי דלתות. על מנת להתאים את המערכת לגובה הארון הרצוי ניתן לכוונן את הגובה שלה כך שתתאים למסגרת ולדלת עליה היא מולבשת. המערכת מתאימה לשימוש בדלתות עץ או אלומיניום כך שניתן לשלב אותה בטווח רחב ומגוון של דלתות שונות. אחד מהיתרונות הבולטים של המערכת היא מערכת ה”טריקה הרכה” המוטמעת בה אשר מאפשרת לפתוח ולסגור את הדלתות באופן חלק, פשוט ושקט.

מדובר במערכת אחת שיכולה להתאים למספר שימושים. ניתן להתאים את המערכת לצרכים הרצויים לכל לקוח ולהרכיב על גביה בין 2 או 3 דלתות וכמו כן להרכיבה על גבי ארונות במקומות שונים החל מהסלון, המטבח ובכל חדר אחר בבית. המערכת פשוטה להרכבה ובזכות התחכום והפרקטיות שהיא מעניקה קל לשלב אותה בארונות שונים.

 

בנוסף החברה השיקה את מערכת PS48 המשודרגת (מחליפה את מערכת PS10 לשעבר). המערכת נותנת מענה טכני ועיצובי מושלם למערכות הזזה מרחפות לארונות. המערכת מאפשרת כיוונון מהחזית וצמצום רווחים בין החזית לתקרה, בולם אינטגרלי המורכב בתוך המסילה ולא מחוצה לה, מתאים לדלתות במשקל עד 80 ק”ג לכנף. ניתן להזמין גם מערכת פרופילים וידיות המאפשרת שימוש בדלתות זכוכית ממוסגרות (PS19).

מעבר לשתי מערכות אלו החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות הזזה לריהוט מהספקים המובילים בעולם כגון HAWA, HAFELE, CINETTO ו-ARMSTRONG. אנשי המכירות והיועצים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהתאים את המערכת המושלמת והאופטימלית בהתאם לצרכים.

 

מתקנים ואביזרים לאחסון דילוג לתוכן