משטחי עבודה

16 ביוני 2017

בוצ’רים ומשטחי עבודה מבית LAMEL LEGNO – כל בוצ’ר טוב מתחיל בעץ טוב!

העיצוב המודרני וה”הייטקי” ששולט כיום במטבחים יכול לקבל טוויסט מעניין בעזרת שימוש בחומרים טבעיים וחמים כגון עצים אשר שוברים את הקרירות. בנוסף משטחי העץ משתלבים באופן אורגני גם בסגנונות נוספים כגון קלאסי ופרובנס.

משטחי העבודה של חברת LAMEL  LEGNO האיטלקית מיוצרים מהעצים האיכותיים והמשובחים ביותר בעולם, ברמת מיון גבוהה.  החברה פועלת מתוך תשוקה גדולה וכבוד מוחלט לסביבה, העצים המשמשים להכנת הלוחות מגיעים מיערות של ארגון FSC יערות שנשתלו במיוחד למטרה זו תוך התחשבות מקסימלית בסביבה.

לאותו עץ מוסיפה  LAMEL  LEGNO את הדמיון והמומחיות של מעצביה בכדי ליצור עוד פתרונות עיצוב לעולם הריהוט. בעזרת טכנולוגיית הדבקה חדשנית הנכם יכולים להיות בטוחים כי כל המוצרים הינם עמידים, אמינים ובטוחים לשימוש.

בין מוצרי החברה ניתן למצוא בוצ’רים במידות ועוביים שונים, לוחות תלת שכבתיים, למלות ועץ גושני.

 

 

לוחות בוק SLIM LINE ותלת שכבתי מבית POLLMEIER

לוחות עשויים עץ בוק רב/תלת שכבתי המאפשרים ייצור משטחי עבודה וריהוט עץ במראה ייחודי ומודרני. ניתן בעזרת הלוחות לייצר ריהוט מושלם וחדשני מבלי לחשוב על קנטים.

מוצרי החברה איכותיים ויוקרתיים מצד אחד אך גם בעלי מחיר נוח מצד שני. בזכות שיטת ייצור מיוחדת החומר חזק באופן יוצא דופן ולכן אינו מקבל עיוותים לאורך זמן. הלוחות מתאימים לכל סוג של בנייה וייצור מעץ כגון: ריהוט, מדרגות, קונסטרוקציה וכדו’. קיימת גם סדרת פרקטים מגוונים ליצירת המראה המושלם.

 

Richlite – חומר ייחודי ועמיד לתנאי פנים וחוץ, העשוי שכבות נייר והינו אידיאלי למגוון רחב של שימושים

הציפוי הומצא לפני יותר מ-70 שנה לשימוש תעשייתי והוא נועד על מנת להחזיק מעמד שנים רבות ובתנאים קשים ותובעניים.
הציפוי משמש את עולם העיצוב בתחומים רבים ומגוונים – החל מעיצוב שולחנות ומשטחי עבודה, כלי נגינה ועד לכיסויים לטלפונים ניידים. חומר זה יכול לשמש כמשטח פנימי וחיצוני ובניגוד לחומרים אחרים כגון אבן או משטחים מוצקים אחרים, החומר הינו גמיש לשימוש ואפשר לסובב, לשייף ולשנות אותו.  ניתן לבצע על גביו פינויים וחריטות ובעזרת מכשיר CNC השכבות הפנימיות נחשפות ומתקבל מראה מרשים וייחודי.

 

ידיות PAMAR דילוג לתוכן