מוצרי פרזול לדלתות הזזה

14 בינואר 2020

דלתות לתוך כיס, דלתות הזזה, דלתות בקו קיר

פרזול לדלתות הזזה מהוות כיום פתרון עיצובי מיוחד, דקורטיבי ומרשים לפנים הבית. כאשר בוחרים בדלת הזזה לבית, יוצרים בו מעין תחושת קלילות ופתיחות לחלל. אין ספק שדלתות הזזה מכל סוג, מעניקות אווירה שונה לחלוטין לכל חדר בו הן מצויות וכן, הן יעילות וחסכוניות במקום.

מכיוון שלא תמיד יש בבית מקום לפתוח ולסגור את הדלתות, הרי שבמקום להתלבט על בחירת דלת צירים רגילה שתפתח פנימה במקום החוצה, ניתן פשוט לבחור באחד מהפתרונות הבאים: דלת הזזה, דלתות בקו קיר, דלתות לתוך כיס ועוד.

פרזול לדלתות הזזה- מדוע חשוב לבחור בקפידה

כאשר מדובר בדלתות הזזה או בכל דלת מסוג שונה מהדלתות הרגילות המוצעות כיום כגון: דלתות לתוך כיס או דלתות קו קיר, ניתן לומר שמה שהופך את הדלתות ליעילות, דקורטיביות ואיכותיות, הם מוצרי הפרזול. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרי פרזול לדלתות הזזה, אולם בטרם בוחרים אותם חשוב מאוד לוודא שהם עומדים בכל התנאים וההתקנים. ככל שמוצרי הפרזול לדלתות ההזזה שלכם יהיו איכותיים יותר, כך הארון יהיה שימושי למשך פרק זמן רחב ומשמעותי.

איזה מוצרי פרזול רלוונטיים עבור דלתות הזזה

מוצרי הפרזול הנדרשים עבור דלתות הזזה כיום הם:

  1. מסילות- כל דלת הזזה דורשת מסילה איכותית, על מנת להיפתח ולהסגר באופן קל ונוח. במהלך השנים המסילות של דלתות ההזזה עברו שינויים רבים על מנת לאפשר לדלת ההזזה תזוזה שקטמה וחופשית. ניתן למצוא כיום פרזול מסילות עשוי מפלדה או אלומיניום נוגדי קורוזיה. המסילות לדלתות הזזה יכולות לתמוך בדלתות כבדות מאוד וחשוב לבחור אותם בהתאם למשקל הדלת.
  2. דלת נגררת לכיס- מדובר על דלת הזזה אשר נכנסת לתוך קיר כאשר מזיזים אותה ועל כן, היא לא מורגשת כלל. כאשר בוחרים בדלתות לתוך כיס, ניתן להנות מנוחות מרבית בבית ובכך לחסוך במקום. כמו כן, מדובר על דלת בטיחותית עבור ילדים קטנים
  3. מנגנון טריקה שקט- ניתן לבחור כיום בחלק ממוצרי הפרזול לדלתות הזזה מנגנון טריקה שקטה על מנת להבטיח בטיחות עבור הילדים, או על מנת להבטיח תפעול שקט של הדלתות. באמצעות מנגנון זה הדלת לא תיטרק אלא תיסגר באיטיות לקראת סגירה מלאה.

מדוע כדאי לבחור לבית דווקא דלתות הזזה

לדלתות הזזה יש מגוון יתרונות: ראשית מדובר בנוחות בבית מכיוון שדלתות הזזה חוסכות במקום ומאפשרות תנועה חופשית בבית. מדובר על דלתות איכותיות מאוד בייחוד עבור חללים קטנים. שנית, דלתות הזזה מהוות פתרון עיצובי מרשים וייחודי לעיצוב חלל הפנים וכן, אלגנטי ומתוחכם.

כמו כן, דלתות הזזה רלוונטיות לשמירה על בטיחות ילדים קטנים המצויים בבית. אם החלטתם לבחור בדלתות הזזה לבית, חשוב מאוד לבחור בטובים ביותר בתחום מוצרי פרזול לדלתות הללו מכיוון שבסופו של דבר, מוצרי פרזול איכותיים הם אלה שיקבעו את נוחות השימוש בדלת ואת איכות השימוש בה לפרק זמן רחוק.

מוצרי פרזול למטבח.jpg דילוג לתוכן