פרזול לדלתות

24 ביולי 2019

כאשר מדובר על התקנת דלתות פנים לבית, חשוב מאוד לדעת שמראה הדלתות שתבחרו להתקין בביתכם, ישפיעו באופן מהותי על מראה הבית כולו. לכן, כאשר עומדים בפני בחירת דלתות פנים לבית, חשוב מאוד לבחור מצד אחד את הדלתות היפות והדקורטיביות ביותר לבית, אשר משלימות במראה שלהן את עיצוב הסגנון הייחודי של הבית ומצד שני, לבחור דלתות אשר עונות על מטרתן בצורה הטובה ביותר ומספקות תחושת ביטחון ופרטיות לכל דיירי הבית. מעבר לדלתות עצמן, חשוב מאוד לשים דגש על מוצרי הפרזול הרלוונטיים עבור הדלתות ולבחור אותם בקפידה.

סוגי דלתות פנים

כאשר מדובר על דלתות פנים וכניסה, ניתן למצוא כיום דלתות העשויות מחומרי גלם שונים כגון: עץ מלא, אלומיניום, עץ סיבי דחוס ואפילו זכוכית. אך מעבר לכך, הדלתות כיום מתחלקות לארבעה סוגי דלתות עיקריים: דלתות הזזה לכיס, דלתות משקוף, דלתות כנף כפולה ודלתות בקו אפס. כל דלת מהדלתות הללו נפתחת בצורה שונה ולכן, כל דלת תכיל בה מוצרי פרזול שונים בהתאם לאופן פתיחת הדלת. חשוב מאוד להתאים את מוצרי הפרזול בהתאם לדלתות הפנים שבהן תבחרו לביתכם, על מנת שהדלתות יענו על מטרתן באופן האידאלי ויתאימו לכל חדר שבו הן מוצבות.

מהי דלת בקו אפס?

דלתות בקו אפס ידועות גם בשם: דלתות נסתרות בשל העובדה שהן מותקנות במפתח ללא משקוף וצירים אשר נראים לעין. דלתות בקו אפס מיושרות לקיר המפתח שבו הן מותקנות ואביזרי הפרזול המותקנים על הדלת מהווים את סממני הזיהוי היחידים שמעידים שמותקנת במקום דלת. כיום ניתן למצוא לא מעט דלתות במישור הקו אשר עשויות ממגוון חומרי גלם שונים כגון: עץ מלא, אלומיניום ועוד. כאשר מדובר במוצרי הפרזול לדלתות הללו הכוללים צירי דלת נסתרים ומשקופי דלת נסתרים, לרוב הם יהיו עשויים מאלומיניום שכן, אלומיניום מהווה חומר עמיד מאוד בפני שחיקה לאורך השנים וקורוזיה. דלתות כניסה בקו אפס אשר ידועות גם כדלתות בקו קיר, הן דלתות מרשימות ויפות. באמצעות הדלתות הללו ניתן לעצב חללים בצורה גדולה ורחבה. כמובן שעל מנת להתקין דלת מעין זו, לא פעם יש צורך בחיפוי דקורטיבי על גבי קיר הכניסה, משני צידי הדלת. באמצעות חיפוי הקיר, הדלת תשתלב באופן טבעי בקיר ותעניק לחדר בו היא מצויה מראה מרשים וייחודי.

כיצד תבחרו דלתות בקו אפס

חשוב מאוד לזכור שבין אם מדובר בדלתות כניסה בקו אפס ובין אם מדובר בדלתות פנים בקו אפס, הרי שכל דלת חייבת להיווצר בהתאם לרצון וצורך הלקוח. דלתות בקו קיר צריכות להיות מותאמות לסגנון העיצוב של הלקוח בהתאם להעדפותיו ורצונו וכן בהתאם לגודל המפתח בקיר שבו מותקנת הדלת. דלתות בקו אפס, מיוצרות לכל לקוח לאחר תהליך תכנון ועיצוב המותאם לו באופן ספציפי ומדויק. חשוב כמובן לבחור בטובים ביותר בתחום הדלתות הללו והתאמת מוצרי הפרזול הטובים ביותר עבור כל דלת מעין זו. כאשר בוחרים באנשי מקצוע אשר מכירים היטב את תחום הדלתות הללו ויודעים כיצד להתאים אותם לכל בית ולכל חדר שבו הן עתידות להיות מותקנות וכן, להתאים את מוצרי הפרזול המתאימים עבור כל דלת בהתאם לסגנון העיצוב שלה ובהתאם לפונקציונאליות שלה, ניתן לקבל בסופו של תהליך התקנת הדלת או הדלתות הללו את הדלת בעלת המראה הדקורטיבי והיפה ביותר, המשתלב באופן הרמוני וייחודי בחדר כולו. כמו כן, תפקידה ומטרתה של הדלת יתבצע בצורה הטובה ביותר בתום תהליך התקנת דלת זו על כל מה שהיא כוללת, באמצעות אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

דילוג לתוכן