פרזול למערכות הזזה I פרזול לדלתות כיס

6 בפברואר 2018

דלתות הזזה הן פתרון עיצובי מיוחד ומרשים לפנים הבית. דלתות הזזה מעניקות תחושה קלילה ופתוחה יותר לחלל ופשוט משרות אווירה אחרת. יתרה מכך, דלתות הזזה הן מאוד יעילות וחסכוניות במקום. לא תמיד יש מקום בבית בשביל לפתוח ולסגור דלתות. במקום להתחיל להתלבט אם עדיף שדלת הצירים תפתח פנימה או החוצה פשוט משתמשים בדלת הזזה.

ח.ג.סחר מציעה את הפרזול המתקדם ביותר לדלתות ההזזה אשר עומדות בכל התנאים והתקנים הבינלאומיים, האירופאים והאמריקאים. מוצר איכותי ובטיחותי לאורך שנים.

מסילות:  המסילות של דלתות ההזזה עברו פיתוחים ושינויים רבים, וכיום המסילות מתאפיינות במנגנוני גלילה מיוחדים ומתקדמים שמאפשרים תזוזה חופשית ושקטה. פרזול המסילות עשוי פלדה מגולוונת חזקה או אלומיניום (התנגדות מוחלטת לקורוזיה). מערכת כיס החזקה ביותר בשוק עם עובי של פלדה של 1.2 ממ. פרזול לדלתות הזזה מגיעות עם מנגנון המכיל פרופיל מתכת הנוגד את עיוות הדלת ומאפשר פעולת הזזה תקינה לאורך שנים. מערכת המסילות מסוגלת לתמוך בדלת ששוקלת עד 40 קג.

דלת נגררת לכיס:  זהו כינוי לדלת ההזזה שבעת סגירתה היא נכנסת לתוך הקיר וכך איננה מורגשת כלל. כיום רוב המתקינים מאפשרים את ההתקנה של דלת ההזזה בתוך הקיר במטרה לאפשר נוחות מירבית ובכך לחסוך במקום. אידיאלי למקומות צרים וקטנים. הפיתוח הזה מאפשר תזוזה חופשית יותר בבית, מקלה על מעבר ריהוט, וכן בטיחותי עבור ילדים קטנים .

מנגנון טריקה שקטה גאוני וחכם – ניתן להוסיף מנגנון לטריקה שקטה כדי להבטיח בטיחות עבור ילדים או כדי להבטיח תפעול שקט של המערכות. הדלת לא תיטרק אלא תיסגר באיטיות לקראת סגירה מלאה .

 

אז מדוע כדאי לרכוש דלתות הזזה

  • נוחות:  דלתות ההזזה חוסכות במקום ומאפשרות תנועה חופשית בבית. הן אידיאליות עבור חללים קטנים במיוחד.

  • עיצוב: דלתות הזזה הן פתרון עיצובי מרשים ומיוחד לעיצוב חלל הפנים של הבית המעניק מראה אלגנטי ומתוחכם . מראה נקי ומודרני.

  • בטיחות : בבתים עם ילדים קטנים הדלתות הללו מצוינות מאחר וניתן לסגור אותן אל תוך הקיר כך שילדים לא יכניסו אצבעות לתוך מפתח הציר .

הדגש הכי חשוב בדלתות הזזה הוא איכות המסילות, שצריכות להחזיק הרבה ממשקל הדלתות עצמן. למעשה, כל פעולת הפתיחה והסגירה מסתמכת על איכות המסילות. מסילות הזזה איכותיות יבטיחו שדלת ושאר מוצרים מבוססי מסילה יחזיקו זמן רב ובתפקוד גבוה. בימינו, אם אתם מחפשים מסילה לדלת הזזה מחיר הוא הבעיה האחרונה שלכם מדובר במוצר זול, נוח ומשתלם.

אנחנו בח.ג סחר מספקים מסילות לדלתות הזזה צירים, ושאר מוצרי פרזול במחירים משתלמים ובאיכות גבוהה. אם אתם משפצים את הבית או מתכננים עיצוב חדש, תבחרו בח.ג.סחר.

כנסו לקטלנוג המוצרים שלנו.

דילוג לתוכן