פתרונות שינה לחדרים קטנים בחברת ח.ג. סחר

11 ביוני 2017

חללי עיצוב קטנים הם מנת חלקם של רבים מאיתנו. האפשרות שקיימת בעיצוב חלל לא גדול היא מצד אחד מאתגרת ומצד שני יצירתית מאוד. הרעיון שבחיסכון של כל שטח אפשרי בכדי לנצל את החלל המדובר במידת האפשר הוא חשוב וקריטי בעת תחילת העבודה על העיצוב המבוקש. חדרים רבים בבית יכולים להיחשב לחדרים קטנים יחסית הדורשים עיצוב שכזה אך אחד החדרים הבולטים בתחום אשר דורש חשיבה מקדימה ותכנון נכון הינו חדר השינה.

חברת ח.ג.סחר מתמחת כבר מעל ל-60 שנה בייבוא ואספקת מוצרים של מיטב היצרנים האירופאיים בתחום הפרזול לתעשיית העץ. אחד מהספקים הללו הינה חברת HAFELE הגרמנית אשר מייצרת מוצרי פרזול איכותיים כגון צירים ומחברים לכל תחום – ריהוט, ארכיטקטורה ועוד. בחברה ניתן למצוא אלפי פריטים מכל סוג הקשורים לענפי הבניין, האדריכלות והתעשייה לכל מטרה שהיא. המוצרים כולם עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, החל מחומרי הגלם, עבור העיצוב והתכנון וכלה בייצור.


כחלק מהמגוון הרחב שהחברה מציעה ניתן למצוא מבחר של פתרונות למערכות ומנגנונים למיטות. המוצרים המתוחכמים של החברה מציעים מגוון אפשרויות לסידור חדר השינה וחסכון במקום רב אשר לרוב המיטה תופסת. בעזרת המערכות שהחברה מציעה ניתן לאחסן את המיטה, “לקפל” אותה, לצור מקומות אחסון נוספים באמצעותה ואפילו לשלב אותה עם שולחן עבודה.


המערכות מתאימות למיטות יחיד, מיטות זוגיות וניתן לשב אותם ברהיטים שונים. כמו כן ניתן לשלב מערכת של החברה במיטת קומתיים עם אפשרות לקפל את המיטות ולחסוך מקום של שתי מיטות בבת אחת.

כמו כן ניתן למצוא מערכות אשר מתאימות לריהוט נוסף כגון ספות שונות. כל המערכות מגיעות עם בסיס של בוכנת גז אשר מאפשרת את התנועתיות של המערכת בקלות ובנוחות לתפעול ושימוש.

לקבלת מידע נוסף והצעה למנגנונים נוספים לחץ כאן

מערכות קונספטה דילוג לתוכן